Seminaras

Ieškau savęs verto darbo

Nauja rudens seminaro data. Jau galite registruotis.

Aš jau daugiau kaip 10 metų padedu žmonėms suvokti, kuo jie yra stiprūs ir kokio darbo jie iš tikrųjų nori. Po mano konsultacijų klientai eina į darbo pokalbius ne kaip prašytojai, o kaip savo vertę iki galo suvokiantys vertės kūrėjai.

» Nebedžiugina dabartinis darbas?

» Gal šiuo metu neturi ir ieškai darbo?

» Dalyvauji darbo pokalbiuose, bet jau pavargai laukti bent kokio atsakymo?

» Pasitikėjimas savimi mažėja greičiau nei tu spėji jį atstatyti?

» Imi tikėti, kad tau nepavyks rasti tavęs vertą darbą?

Kviečiu į vienos dienos praktinį seminarą, kuriame tu:

» Išsigryninsi savo stiprybes (ir tai bus ne formali tavo stiprybių apžvalga, o giluminė).

» Sužinosi kokias klaidas dažniausiai žmonės daro darbo pokalbiuose.

» Pamatysi simuliacinį darbo interviu, po kurio tiksliai žinosi, ką tu gali daryti kitaip tavęs laukiančiame darbo pokalbyje.

» Gausi instrukcijas kaip patobulinti savo CV.

» Išmoksi tinkamai suformuluoti ketinimą dėl naujo darbo.

» Gausi naują impulsą su gera energija ieškoti tavęs verto darbo.  

Nesate tikri, ar to reikia ir ar tai veiksminga? Paskaitykite, ką kalba tie, kurie jau dalyvavo seminare. Skaityti→

Seminaro lektorė:

Agnė Zinkevičiūtė, karjeros koučingo specialistė, vadovavusi pirmaujančiai personalo paieškos ir atrankos įmonei, pravedusi keletą tūkstančių interviu, profesionaliai išmananti darbo paieškos subtilybes, gebanti įkvėpti ir palaikyti. Daugiau informacijos apie Agnę, galite rasti čia.  

Data: Rugsėjo 16 d.

Laikas:  10:00 – 18:00 val.

Vieta: Psichologijos studija “Menas būti”, Krivių g. 5 / Baltasis skersgatvis 12

Grupės dydis: Tik 14 dalyvių. Kiekvienam skirsiu asmeninį dėmesį.

Komentarai

  Darbo paieškos ar jo keitimas dažnai kelia stresą, tačiau Agnės sugebėjimas apsukti tokią gyvenimo situaciją 180 laipsnių kampu tiesiog stulbinantis.

  Be darbo likę ar tiesiog naujų galimybių besižvalgantys žmonės Agnės padedami atranda naujų kampų ir perspektyvų ir, kas įdomiausia, darbo paieškos po šio patyrimo nebeatrodo toks baisus dalykas.

  Besitikintiems seminare tarp dalyvių sutikti surūgusius, išvargintus nesibaigiančių darbo pokalbių veidus, teks gerokai nustebti, – pačių dalyvių palaikymas, pozityvas ir šviežias požiūris iš šalies – sparnus auginantis potyris.

  Netyčia pamiršus savo stipriąsias savybes ir tolydžio tirpstant santaupoms galima lengva ranka įsivelti į santykius, kurie tikrai neatneš į gyvenimą nieko gero, – netinkamo darbo santykius.

  Tokiais atvejais – teigiamas spyris šiknon tikrai gali suteikti gyvenimui naują kryptį.

  Praėjo metai nuo šio seminaro, bet įspūdžiai likę tokie stiprūs, kad stebiuosi pati. Seminaras buvo stiprus tiek emociškai, tiek profesine prasme. Po jo ėjau pas Agnę dar ir asmeniškai pasikalbėti, nes Agnė suteikia tokių įžvalgų, tokio paprasto ir žemiško palaikymo, nukreipimo savęs suvokimo linkme, kad kai tik kyla rimtesnės bėdos, norisi tiesiog su ja pasikalbėti.
  Seminaras naudingas tuo, kad niekam neįdomu tave teisti ar vertinti, dalyvių nuoširdi kritika, jų įžvalgos ir pasiūlymai tikrai priverčia visai kitaip save įvertini. Rekomenduoju kiekvienam, kuriam nors kiek kyla dvejonių dėl turimo darbo ar dėl noro kardinaliai keisti jį.

  Laba diena. Norėčiau dalyvauti jūsų organizuojamame seminare “ Ieškau savęs verto darbo“ gegužės 27 d. Ar dar yra galimybė?

Palikite komentarą