Event Page

image

KVĖPAVIMO STOVYKLA su Agne Zinkevičiūte „Įkvėpk gyvenimą! “

Kviečiu moteris į kvėpavimo stovyklą, kurioje mes kartu leisimės į atpalaiduojančią ir gydančią kelionę į save.

Stovykloje turėsime visas sąlygas sustoti, nurimti ir įkvėpti naujos energijos.

Sąmoningas kvėpavimas mums leis atpalaiduoti fizinę ir emocinę įtampą, paleisti tai, kas jau nebetarnauja mums, pasidaryti vietos naujiems patyrimams, išlaisvinti didžiulį kiekį energijos. Kvėpavimo pagalba mes nuraminsime nervų sistemą, atstatysime vidinius resursus, išlaisvinsime kūrybiškumą.

Reguliariai darant sąmoningo kvėpavimo praktikas, kurių mokysiu stovykloje, ilgainiui jūs gebėsite atsipalaiduoti per trumpą laiką, atstatyti energetinius resursus, geriau koncentruoti dėmesį, mėgausitės kokybišku miegu ir patirsite žymiai daugiau džiaugsmo.  

Kai išmoksite nebekaupti įtampos, įkvėpti ir iškvėpti laisvai, ne tik stebėti, bet ir keisti kvėpavimą, bus galima spręsti įvairias sveikatos problemas, tokias kaip galvos skausmai, širdies darbo sutrikimai, virškinimo problemos, aukštas kraujospūdis, nemiga, depresija, panikos atakos, kvėpavimo takų ligos ir kt. Žinoma, tam reikės kantrybės, atsidavimo ir laiko, o taip pat profesionalios priežiūros.

Stovykloje jūsų laukia turininga programa ir laikas sau:

  • Trys gilios sąmoningo kvėpavimo sesijos (po 1,5 val.).
  • Sąmoningo kvėpavimo praktikos su detaliais paaiškinimais.
  • Atpalaiduojančios judesio praktikos.
  • Juoko praktikos.

Po stovyklos jausitės pailsėję, atsipalaidavę, tarsi praplėtę savo vidinę erdvę. Didelė tikimybė, kad aiškiai suvoksite, kaip norite toliau gyventi. Turėsite įrankius, kuriuos naudodamos kasdien, patirsite mažiau streso ir daugiau džiaugsmo.

Stovyklos vedančioji – Agnė Zinkevičiūtė, charizmatiškoji sąmoningo kvėpavimo ir koučingo specialistė, saviugdos programų autorė.

Aš sąmoningo kvėpavimo mokiausi iš garsiausio pasaulyje Mokytojo, vieno iš sąmoningo kvėpavimo pradininkų, Dan Brule, taip pat baigiau Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokyklą. Sąmoningas kvėpavimas padėjo man pačiai išlipti iš emocinės duobės, paleisti didžiulį kiekį įtampos, ko pasekoje, aš vėl ėmiau džiaugtis gyvenimu ir toliau galiu padėti kitiems. Savo patirtimi dalinuosi mokymų, stovyklų ir konferencijų metu. Nuo 2014 metų aš vedu grupines ir individualias kvėpavimo sesijas bei stovyklas. Dirbu su darbo kolektyvais. Mokau juos įvairių kvėpavimo praktikų, kurios padeda įveikti stresą, paleisti įtampą, geriau susikaupti, išmintingiau dirbti. Daugiau informacijos galite rasti mano tinklalapyje www.aztraining.lt

Sąmoningas kvėpavimas yra mano aistra ir aš mielai pasidalinsiu ja su jumis!

 

Stovykla vyks sodyboje „Vila OM“, Trakų raj.

Stovyklos pradžia spalio  6 d. 18:00

Stovyklos pabaiga spalio 8 d. 15:00

 

Dalyvių skaičius 12.

Stovyklos kaina 329 EUR.

Į kainą įskaičiuota stovyklos programa, apgyvendinimas, vegetarinis maitinimas, pirtis.

Vietą rezervuosite sumokėję 79 Eur avansą, kuris negrąžinamas, jei iki stovyklos lieka 10 ar mažiau dienų. Likusius pinigus sumokėsite grynais atvykę į vietą.

 

Vietą rezervuoti čia >>>

 

Buvusių dalyvių atsiliepimai:

„Aš pagaliau išmiegu visą naktį! Už tai labiausiai noriu padėkoti. Nemaniau, kad kvėpavimas gali taip veikti. Be to, namiškiai pastebėjo, kad esu žymiai ramesnė. Ir dar – aš vėl noriu eiti į darbą, o prieš stovyklą galvojau jį tiesiog mesti.“  Skaistė

„Po šios stovyklos man lyg ,,prasiplėtė“ kažkas viduje, tapo žymiai lengviau kvėpuoti. Aš ,,prisiknisau“ iki senų traumų, nors jas buvau seniai pamiršus. Net neįtariau, su kokia našta aš gyvenau iki tol. Ta našta ir trukdė man giliai kvėpuoti ir pilnavertiškai gyventi.

Todėl gavau labai daug. Kvėpuoju toliau. Jau žymiai giliau. Mėgaujuosi. Norėsiu dalyvauti kitoje stovykloje.“ Rūta

 

“Grįžau namo labai jau gera ir besišypsanti nuo ausies iki ausies :) O dabar, praėjus beveik savaitei po stovyklos, vis dar stebiu save ir labai džiaugiuosi tuo, kad pradėjau daug ramiau reaguoti į aplinkui vykstančius įvykius. Tiesiog be dramų ir isterijų mokausi priimti situaciją tokią, kokia ji yra. Turiu žymiai daugiau energijos ir tai man labai patinka!” Jūratė

 

„Vidinė ramybė buvo vienas iš mano lūkesčių stovyklai. Tai džiugu, kad ji grįžo ir jaučiu ją iki šiol, nors anaiptol ne visos sudėtingos gyvenimo situacijos išsisprendė, bet daug lengviau su ta vidine ramybe žygiuoti pirmyn. Kvėpuoju ir paleidžiu tai, ko negaliu pakeisti.“ Rasa

 

Palikite komentarą