Programa moterims „Atrask save iš naujo“

image

„Atrask save iš naujo“

Speciali programa moterims, norinčioms atidžiau pažvelgti į save, suvokti, kuo išskirtinės jos yra.

Daugiau kaip dešimtmetį dirbdama su moterimis, aš pastebiu, kad viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis mes susiduriame – tikrosios savęs pametimas. Mes nebežinome, kas iš tiesų esame, mums sudėtinga save priimti su šviesiomis ir tamsiomis mūsų pusėmis, mes pamirštame save mylėti. 

Ši programa skirta moterims, kurios siekia išsilaisvinti iš savo gniaužtų, susijungti su Dieviškąja savo dalimi, kuri yra tobula, ir gyventi pasitikint Dievu, savimi, gyvenimu. Tai programa moterims, norinčioms nešti gėrį ir meilę pasauliui.

 ✓ Programą sudaro 10 vakarinių susitikimų (ketvirtadieniais).
 ✓ Grupėje tik 12 moterų, taigi, kiekvienos poreikiams ir lūkesčiams bus erdvės.
 ✓ Kartu kursime tokią saugią aplinką, kurioje kiekviena galėsime atsiverti ir augti.

Daugiau apie programą taip pat galite išgirsti mano interviu:


Baigusios šią programą, moterys dalijasi savo patyrimais:

“Patiko mokymų formatas, t.y. kad viską darėme per patyrimą ir dalinomės ir aptarėme iš to kilusias įžvalgas. Galbūt geriausias dalykas yra tas, kad šių užsiėmimų dėka turėjau legalaus ramaus laiko vien tik sau ir apmąstymui dalykų, kurių kasdieniame bėgime vengiu. Atrodo, visai be pastangų ir maloniai leidžiant šiuos vakarus, mano mąstyme įvyko pokyčiai, kurių dėka gyventi pasidarė žymiai lengviau. Turėjau galimybę išbandyti naujų dalykų tokių kaip kvėpavimas, meditacija, šokio meditacija, į kuriuos specialiai nebūčiau užsirašiusi ir ėjusi. O šios patirtys labai patiko.“

Živilė

„Lyg ir turėtume save pažinti geriausiai, bet šioje programoje supratau, kad tik einu link savęs ir eisiu šiuo keliu visą gyvenimą. Kiekvienas užsiėmimas buvo pilnas atradimų.
Ir nebūtinai mes turime būti sprendimų kryžkelėje, nebūtinai mes turime būti nelaimingos, norėdamos atrasti save iš naujo.
Tai buvo nuostabi mano gyvenimo kelionės dalis. 
Ar tai pakartočiau? Taip!
Ar rekomeduočiau draugėms? – Tikrai taip!”

Rasa

„Šios programos pagalba atgavau pasitikėjimą savimi man ypatingai sunkiu metu. Nuoširdžiai rekomenduoju šią programą visoms moterims, merginoms, kurioms šiuo metu reikia palaikymo, padrąsinimo, pabuvimo ir tiesiog išsikalbėjimo moteriškoje draugijoje.“ 

Rasa


PROGRAMOS UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS:


Vasario 21 d. Kas aš esu? Mano stiprybės ir vertybės

Mes duosime sau laiko, kad pirmiausia atsipalaiduoti, o paskui jau atrasti savo tikrąsias vertybes bei stiprybes. Tai bus pagrindas, ant kurio statysime visa kita.

Vasario 28 d. Gyvenimo tėkmė: kur ji mane neša? Sąmoningo 
kvėpavimo sesija. 

Mes galime uoliai susiplanuoti gyvenimą ir dėti visas pastangas, kad mūsų planas pavyktų, bet, deja, kartais tenka pripažinti realybę – susidariusios aplinkybės priverčia keisti planus, kartais netgi atsisakyti tikslų. Ar galiu pasitikėti gyvenimo tėkme? Kaip ją pajusti?

Kovo 7 d. Kaip galvoju, taip gyvenu.

Daug kam žinoma tiesa – kokios mintys, tokie veiksmai. Kokie veiksmai, tokie rezultatai. Kaip pagauti, ką galvojame ir kaip tai keisti norima kryptimi?

Kovo 14 d. Kiek leidžiu sau jausti?

Moteris, kuri neleidžia sau jausti, viduje tyliai miršta. Ar nori gyventi? Ar nori pažinti savo jausmus ir juos tinkamai išreikšti?

Kovo 21 d. Koks mano santykis su savimi ir kitais? 

Dažnos moters santykis su savimi yra sudėtingas. Iš kur atrasti jėgų ir drąsos mylėti save? Visų pirma save, o tik paskui kitus. Ar tai teisinga?

Kovo 28 d. Kas gyvena mano širdyje? 

Kada paskutinį kartą klauseisi savo širdies? Ar išgirsti, ką ji šnabžda? Ar gali ja pasitikėti?

Balandžio 4 d. Nauja erdvė sau. Atleidžiu ir paleidžiu.

Jei daug metų nešiojiesi nuoskaudas, gėdos, kaltės, neteisybės jausmą, turėtų būti sunku gyventi. Ar norėtum tai paleisti? Ar norėtum padaryti vietos naujiems jausmams?

Balandžio 11 d. Kaip atrasti ramybę audroje? Sąmoningo 
kvėpavimo sesija.

Gyvenimas visuomet mums ruošia staigmenas. Kartais jos labai malonios, o kartais tiesiog pargriauna. Ar norėtum žinoti, kaip išgyventi audrą?

Balandžio 18 d. Kaip save priimti ir mylėti?

Lengva priimti ir mylėti tau patinkantį žmogų. O kaip mylėti tą, ant kurio pyksti? O kas jei tai tu pati? Kaip priimti ir mylėti save?

Balandžio 25 d. Kaip gyvensiu toliau?

Susikursi sau aiškumą, kaip nori gyventi toliau. Ką toliau norėsi savyje ugdyti, o ką paleisti. Tavo kelionė tęsis. Tu būsi jau kitokia.


agne-zinkeviciute-aztraining Programos autorė ir vedančiojiAgnė Zinkevičiūtė, daugiau kaip dešimtmetį padedanti moterims atrasti save, savo tikrąjį kelią. Nuo 2009 m. koučingo specialistė, šokio judesio praktikė, ugdomųjų programų autorė ir vedėja. Nuo 2014 metų – sąmoningo kvėpavimo specialistė.

 

Tai oficialūs pavadinimai. Giliai širdyje esu tikintis, mylintis, gebantis palaikyti žmogus. Esu ne kartą kilusi ir kritusi, žinau, ką reiškia meilė, džiaugsmas, žinau, ką reiškia skausmas. Esu nenuilstanti ieškotoja. Tikiu, kad kiekvienas turime savo misiją šioje žemėje. Laimingi tie, kurie ją atrado ir kantriai vykdo.Investicija:

Mokant už 10 susitikimų – 300 eur.
Mokant už 1 užsiėmimą – 35 eur. 
Atsiskaitymas internetu ›

Būtina išankstinė registracija:
El. paštu agne@aztraining.lt arba telefonu 8 610 19960.
Sekite informaciją Facebook’e

Palikite komentarą