PRIVATUMO POLITIKA

Bendra informacija

Siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Šios privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti  jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo. Perduodami asmeninę informaciją per mūsų tinklapį, Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo politika ir joje nurodytomis taisyklėmis, taip pat patvirtinate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma Privatumo politikoje nustatyta tvarka.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų tinklapyje ir (ar), naudoja jame įdiegtas priemones, užsako prekes bei kitaip naudojasi Tinklapiu ar jo dalimi, taip pat bet kokiais įrankiais arba bet kokiu kitu Tinklapio turiniu. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs negalite naudotis Tinklapiu ir bet kokiomis paslaugomis, įrankiais, prieinamais Tinklapyje ar bet kokiu kitu Tinklapio turiniu.

Informacija, kurią mes renkame

Mūsų tinklapyje įdiegtos priemonės suteikia galimybę juo naudotis anonimiškai, t. y. naudotis taip, kad tinklapyje apie jus būtų renkama tik anoniminė informacija. Tinklapiu anonimiškai gali naudotis tiek lankytojai, tiek klientai, kurie nėra užsiregistravę mūsų internetinėje svetainėje. Tinklapiu galima naudotis anonimiškai, kol patys nenuspręsite kitaip arba kol Jūs nenuspręsite tinklapyje atlikti veiksmų, kurie reikalauja atskleisti Jūsų asmeninę informaciją (pavyzdžiui, registruotis, atlikti užsakymą (įskaitant užsakymo pateikimą svečio teisėmis), susikurti Paskyrą ar prisijungti prie savo Paskyros ir pan.).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tinklapis automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį, taip pat gaunamų statistinių tinklapio duomenų dėka mes galime tobulinti savo internetinės svetainę bei vykdomą tiesioginę ir netiesioginę rinkodarą. Naršant mūsų svetainėje integruoti slapukai automatiškai renka: puslapių lankomumo rodiklius, lankytinų URL nuorodų kelią bei statistiką, tinklapio krovimosi laiką naršant, naudojamą naršyklės rūšį, naudojamą įrenginį, IP adresą, geografinę padėtį ir informaciją esančią slapukuose. Šie duomenys nėra siejami su Jūsų nurodyta Asmenine informacija. Šie duomenys archyvuojami ir naudojami tik statistinei analizei, svetainės lankytojų ir (ar) klientų srautų įvertinimui.

Asmens duomenų tvarkymas registracijos ir (ar) užsakymo tikslu

Elektroninės registracijos prekei ir (ar) paslaugai įsigyti tikslu, tinklapio valdytojas tvarko tokius asmenų duomenis:

Vardas;

Pavardė;

Telefono numeris;

El. pašto adresas;

Miestas;

Vadovaujantis Privatumo politika, Tinklapio valdytojas turi teisę naudoti Jūsų pateiktą Asmeninę informaciją savo vidiniais tikslais, įskaitant susisiekimą su Jumis telefonu, elektroniniu paštu, siekiant pateikti informaciją, susijusią su elektroninėmis užklausomis ir sandoriais bei informuoti apie paslaugų, tinklapio atnaujinimus.

Tinklapio valdytojas tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat be atskiro Jūsų sutikimo neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.

Slapukų politika

Tinklapis naudoja „Google Inc.“ (toliau „Google“) sukurtas ir teikiamas programas, kurios atlieka interneto svetainių analizės paslaugas. Google naudoja Slapukus kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Tinklapį. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Tinklapį (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. Google naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Tinklapiu, rengti ataskaitas apie Tinklapio populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Tinklapiu ir jo naudojimu susijusias paslaugas. Google gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jūs gali neleisti Google įdiegti Slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Tinklapio funkcijų. Naudodami Tinklapį, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Tinklapyje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais ir būdais. Daugiau apie „Google“ naudojamus slapukus galite sužinoti čia.

Tinklapyje naudojami šie Slapukai: 

 

Pavadinimas    Tipas    Tiekėjas      Aprašymas   Terminas  
PHPSESSID   Sesijos ID       Unikalus ID numeris, siekiant atskirti vartotojų krepšelius   Iki naršyklės lango uždarymo  
__cfduid   Funkcionalumas         Slapukas, skirtas patikimam interneto svetainės srautui identifikuoti, kuris neįrašo naudotojo asmeninių duomenų.   1 metai  
_ga   Analitika   Google   Sukurtas saugoti unikalų Kliento ID, kuris vėliau naudojamas Google Analytics serveriais tam kad apskaičiuoti vartotojo, sesijos ir kampanijos duomenis.    2 metai  
_gid   Analitika   Google   Šis slapukas kaupia ir atnaujina informacija apie Jūsų lankytus tinklapio polapius.   24 val. po sesijos pabaigos  
_hjIncludedInSample     Analitika   Hotjar   Hotjar slapukas renka statistinę informaciją apie vartotojų elgseną Svetainėje   Ne ilgiau nei 1 metai.  

Naudodamiesi mūsų tinklapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate  į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, ieškokite čia.

Savo lankytojų ir (ar) klientų duomenų ir perduodamos informacijos saugumą, siekiame užtikrinti naudojant pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus tam, kad  turima informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) būtų apsaugota nuo netekimo, vagystės ar bet kokio neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad naudojame pagrįstas priemones duomenų apsaugai, mes negalime garantuoti ir negarantuojame Jūsų Asmeninės informacijos saugumo, kadangi ji pateikiama ar renkama internetu. Taip pat, mūsų naudojamų priemonių gali nepakakti, jeigu Jūs asmeniškai nesilaikysite saugumo taisyklių naudojantis internetu. Todėl rekomenduojame elgtis apdairiai ir pasirinkti protingas apsaugos priemones.

Ši Privatumo politika nurodo tik tokios informacijos naudojimą ir atskleidimą, kurią mes renkame iš Jūsų per savo Tinklapį https://aztraining.lt/, tinklapyje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome. Tinklapio valdytojas pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.

Kontaktinė informacija

Norėdami informuoti apie Privatumo politikos pažeidimą, turėdami klausimų, pretenzijų ar jei Jums reikalinga pagalba dėl Privatumo politikos aiškinimo ar jos taikymo, prašome kreiptis el. paštu: agne@aztraining.lt.