Šokio meditacija

Kas yra šokio meditacija?

Tai švelnus būdas prisiliesti prie žmogaus sielos, padedantis:

» atpalaiduoti kūną,

» nuraminti protą,

» pažadinti kūrybiškumą,

» giliau pažinti save, to pasekoje atviriau priimti save ir kitą. 

Tai nenusakomas patyrimas. Žmonės išsiskleidžia tarsi gražiausios gėlės! Atsiranda didesnis pasitikėjimas savimi, padidėja lankstumas tiek fizinis, tiek emocinis, žmonėms tampa lengviau bendrauti, priimti gyvenimo iššūkius.

Kas vyksta šokio meditacijos metu?

Šokio meditacijos metu atsipalaiduoja kūnas ir protas, išsilaisvina siela. Žmogus įsijaučia į save, pažadina kūrybiškumą ir unikalumą, atranda save iš naujo.

Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, vedantis žmogų vis giliau į save. Šokame individualiai (Gabrielle Roth „5 ritmai“), taip pat porose, nedidelėse grupėse.

Užsiėmimų metu laviname pasitikėjimą savimi ir kitu, mokomės atsipalaiduoti, priimti ir pamilti save tokius, kokie esame, o priėmę save, lengviau priimame kitus.

Nurimus protui, atrandame atsakymus į mus dominančius klausimus, slypinčius giliai viduje. Dažnai judame užmerktomis akimis – tai leidžia visiškai atsipalaiduoti.

Taip pat galite paskaityti dalyvių atsiliepimus
apie šokio meditacijos užsiėmimus

Apie mane ir šokio meditaciją

Esu šokio judesio praktikė. Šokio judesio terapijos mokiausi pas garsiausią Rusijos šokio judesio terapeutą, šokėją, psichologijos mokslų daktarą, Aleksandrą Giršoną. Baigiau integratyviosios šokio ir judesio psichologijos kursus.

Kaskart būdama šokio meditacijoje atrandu vis kažką naujo ir tai skatina toliau eiti savęs pažinimo keliu. Tai nesibaigianti kelionė, kuri teikia didžiulį pasitenkinimą!

Čia nereikia nieko mokytis, judesyje labai švelniai pereini už savo komforto zonos ribų. Net jeigu atrodo, kad visai nemokate šokti, tuomet netgi labai rekomenduočiau ateiti bent vieną kartą ir patirti tai, ką mes darome. Juk nėra jokių įsipareigojimų, jeigu nepatiks, galima bus daugiau ir neateiti.

Šokio meditacijos draugai buriasi Facebook’e. Daugiau informacijos suteiksiu telefonu: 8610 19960.

sokio-meditacija-az-training

Šokio meditaciją galima pasikviesti į gimtadienį, įmonės šventę ar padovanoti dovanų kuponą. Gera nuotaika ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti!

Užsiėmimus gali lankyti kiekvienas, jam patogiu ritmu ir stiliumi – jokio išankstinio pasiruošimo nereikia.

Ką reikia turėti su savimi?

Su savimi reikia turėti judesių nevaržančią aprangą, kojinaites ir vandens buteliuką.

Kiek kainuoja vienas užsiėmimas?

Kaina: 20 EUR vienkartinis mokestis

Kokia užsiėmimo trukmė?

1,5 val. (18:30 – 20:00)

Kur užsisakyti?

Bilietą galite įsigyti internetu, tiesiog pasirinkite Jums tinkamą datą ir atlikite išankstinę registraciją el. paštu: agne@aztraining.lt arba telefonu: 8610 19960 (galima registruotis tą pačią dieną).