Dalyvių atsiliepimai apie sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus

„Kvėpavimas iš tiesų leidžia paleisti kalnus neigiamų emocijų, puoselėti savo vidinį aš, gauti atsakymus užstrigusiose situacijose. Iš dalies į kvėpavimo užsiėmimus einu kaip į pasimatymą su savimi ir visada lieku 100% patenktinta. Išeinu mylėdama save ir visą pasaulį. Negana to, po to ilgai dar vaikštau išsišiepusi nuo gerų emocijų, kurių prisikraunu kvėpuodama. Kvėpavimas iš tiesų turėtų būti privaloma praktika po bet kokių sunkių emocinių išgyvenimų, nes tai geriau nei terapija. Vienareikšmiškai. 

samoningas-kvepavimas-atsiliepimai

Kristina Balčiauskaitė


„Esu laimingas, kad per Agnę atradau sąmoningą kvėpavimą. Kvėpavau individualiose sesijose, reguliariai kvėpuoju grupinėse. Žodžiais sunku nusakyti, kas vyksta kvėpavimo sesijos metu, bet tai tikrai gilu, prasminga, nepakartojama. Aš ne tik pailsiu, paleidžiu per dieną sukauptą įtampą, aš suvokiu save iš naujo. Aš kartais patenku į tokias erdves, kuriose nesu buvęs iki šiol. Jose atsiveria žinojimas, naujas pasaulio suvokimas. Man po darbo dienos kvėpavimas yra lyg dovana, kuri grąžina į ramybę, į aiškumą, iš kurio viskas atrodo žymiai paprasčiau, gyvenimas su savo buitinėmis problemomis atrodo toks menkas.  Kiek mes daug nesąmonių pridarome iš to chaotiško bėgimo nežinia kur ir nežinia kodėl. Vietoj to, vertėtų  sustoti, giliai įkvėpti, iškvėpti, nurimti ir jau tada priimti sprendimus.

Po kvėpavimo sesijų apima nenusakomas lengvumas, aš pasikraunu nauja energija. Mano sprendimai įgauna kitą kokybę. Aš žinau, kad sąmoningas kvėpavimas dabar yra mano gyvenimo dalis.“

Ziuljenas-Galeckas-samoningas-kvepavimas

Žiuljenas Galeckas


Atėjau su daug klausimų, turiu priimti svarbius sprendimus ir nežinau kaip. Kvėpavimas padarė stebuklą! Man atėjo toks aiškumas, ką daryti, kad aiškiau ir būti negali ir aš žinau, kad tai padarysiu! Nors tirpo rankos labai, nors buvo taip karšta, kad likau šlapias, nors rakino kojas, po Agnės žodžių „paleisk”, viskas praėjo. Ačiū labai labai. Netikėjau, kad kvėpavimas tiek gali.

Donaldas-Duskinas-samoningas-kvepavimas

Donaldas Duškinas


„Į pirmą kvėpavimo užsiėmimą atėjau vedina smalsumo ir noro patirti kažką naujo. Tai, ką gavau, pranoko visus lūkesčius. Todėl sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus lankau reguliariai. Tai neapsakomas jausmas, kai kūnas išlaisvina mintis ir atvirkščiai. Į mano gyvenimą atėjo aiškumas ir laisvė. Laisvė būti savimi, laisvė įsileisti žmones į savo gyvenimą, laisvė reikšti emocijas. Manau, kas sąmoningas kvėpavimas padeda atidaryti kiekvieno žmogaus pandoros skrynią savyje, atsakyti į klausimus, palikti tai, kas negera, priimti nauja ir dar nepatirta.“

Jomante-Slezaite-aztraining

Jomantė Šležaitė