Agnė Zinkevičiūtė

Trumpai Apie Mane

Esu Agnė Zinkevičiūtė – nuolat tobulėjanti, atrandanti, paleidžianti, iš naujo ieškanti, įkvepianti ir palaikanti asmenybė. Visą sąmoningą gyvenimą man svarbu buvo ir yra padėti žmonėms sudėtinguose gyvenimo etapuose, kai jie susiduria su neteisybe darbe ar šeimoje, sveikatos problemomis, praranda ryšį su savimi, netenka darbo, santykių, pinigų. Paprastai tokiais momentais žmonės mane ir atranda.

Susisiekite su manimi
agne-zinkeviciute-aztraining

Ne kartą buvau gyvenimo kryžkelėje. Visuomet gelbėjo tikėjimas, kad išsikapstysiu, kad rasiu naują kelią. Mano gyvenimo patirtys man padeda geriau suprasti gyvenimo kryžkelėje atsidūrusį žmogų. Aš žinau, kad kiekvienas žmogus nori gyventi geriau, gal jis dabar nežino, kaip tai pasiekti, bet ilgainiui sužinos. Aš su meile, švelnumu ir atidumu lydžiu žmogų link to gyvenimo, kurį jis iš tiesų nori gyventi. Man patinka tai, ką aš darau, nes visos mano veiklos yra skirtos padėti žmogui geriau suvokti save, augti bei tobulėti. Mano klientų istorijos įkvepia ir mane toliau eiti savu keliu ir tobulėti. Padėdama kitiems būti laimingais, aš kasdien patiriu laimę.

Mano išsilavinimas ir patirtis

Nenusakomą džiaugsmą patiriu nuolat tobulėdama ir savo patirtimi dalindamasi su kitais

Išsilavinimas

Turiu vadybos magistro laipsnį (Kauno Technologijos Universitetas, specializacija kokybės vadyba).

Baigiau bakalauro studijas (VU KHF, specializacija rinkodara).

2008 m. su pirmąja laida baigiau koučingo mokymus (96 val.) Baltijos koučingo centre. Mano mokytojai buvo Darius Čibonis ir Oleg Kovrikov.

2009 m. baigiau integratyviosios šokio ir judesio psichologijos kursus (102 val.) Maskvos integratyviosios psichologijos profesionalaus tobulėjimo institute. Mokytojas Aleksandr Giršon.

Kiekvienais metais dalyvauju ICF Lietuva organizuojamose koučingo konferencijose, vasaros ir žiemos koučingo akademijose.

2014 m. rugsėjo mėnesį, kaip pranešėja dalyvavau tarptautinėje ICF Global koučingo konferencijoje Malmo, Švedijoje. Labai sėkmingai pristačiau šokio judesio praktikos pritaikymą koučinge. Buvau išrinkta geriausia pranešėja.

2013–2016 m. sąmoningo kvėpavimo mokiausi iš pasaulyje sąmoningo kvėpavimo guru pripažinto Mokytojo Dan Brule.

2015 m. baigiau metų trukmės sąmoningo kvėpavimo specialistų ruošimo mokyklą (Dalios Beatos Kasmauskaitės Kvėpavimo terapijos mokykla).

2015–2016 m. dalyvavau Sergiy Polovenko jogos intensyviose programose.

Nuo 2014 metų vedu grupines ir individualias sąmoningo kvėpavimo sesijas. Sąmoningas kvėpavimas padeda tvarkytis su stresu, reguliuoja širdies, nervų ir endokrininės sistemos darbą, leidžia per trumpą laiką atrasti ryšį su tikruoju savimi.

Iki sprendimo kurti savo verslą, aš vadovavau vienai iš tuo metu pirmaujančių Lietuvoje personalo paieškos ir atrankos įmonių „Vilniaus konsultacinė grupė“. Dirbau personalo projektų vadove personalo paieškos ir atrankos įmonėje UAB „Associates“, valdžiusioje portalą www.cv.lt  Esu pravedusi daugiau kaip 4000 darbo pokalbių.

Turiu daugiau kaip 5 metų reklamos plotų pardavimo žurnaluose patirtį, beveik 5 metų vertėjavimo raštu ir žodžiu patirtį.

2017–2018 m. baigiau grupinio, komandinio ir sisteminio koučingo programą Coahing Development kompanijoje, mokytojai Colin R. Brett bei Lėda Turai Petrauskienė.

2018 m. baigiau Coaching Essentials programą (ACSTH 70 val.) Coaching Development kompanijoje, Colin R. Brett bei Lėda Turai Petrauskienė.

Aš tikiu, kad mano tobulėjimas tęsis visą gyvenimą. Man patinka mokytis, žinias pritaikyti praktikoje, eksperimentuoti, mokyti kitus. Tame matau prasmę.

Patirtis

Nuo 2006 metų dirbu sau. Vedu atvirus mokymus individualiems žmonėms bei vidinius mokymus įmonėms. Dirbu Lietuvoje bei užsienyje.

Nuo 2008 metų vedu individualias koučingo sesijas, padedu žmonėms suvokti, kaip jie nori gyventi, vėliau palaikau juos kelyje į norimą ateitį.

Nuo 2013 metų teikiu karjeros koučingo paslaugą, padedu žmogui suvokti stiprybes, turimą kvalifikaciją, darbinę patirtį, išsigryninti, koks kitas žingsnis karjeroje būtų tinkamas. Taip pat padedu pasiruošti darbinės karjeros keitimui iš esmės, kai imamasi visiškai naujos veiklos.

Esu pravedusi daugiau kaip 1500 val. individualių koučingo sesijų.

Esu tarptautinės koučingo federacijos (International Coaching Federation) narė.

koucingo-seminarai-01

Pomėgiai

Man ypatingai patinka keliauti, kiekvienais metais aplankau bent po tris šalis.

Mėgstu bendrauti su įdomiais žmonėmis, kai laikas ištirpsta, o po susitikimo jaučiuosi lyg būtų atsivėrę nauji horizontai.

Dažnai laiką leidžiu gamtoje, iš jos semiuosi ramybės ir stiprybės.

Man patinka rašyti. Rašau straipsnius, daug metų savo pastebėjimus, pajautimus fiksuoju dienoraštyje.

Aktyviai žaidžiu badmintoną.

Taip pat galite peržiūrėti klientų atsiliepimus apie mane ir mano teikiamas paslaugas

Sąmoningas kvėpavimas

Šokio meditacija