Klientų atsiliepimai

„Savo gyvenimą gerinti reikia ir galima visada, aš tiesiog džiaugiuosi, nes galiu pasakyt, kad visiškai paprastos naminės užduotys kaip pvz. susitvarkyti knygų lentynas ir žurnalus, man pavyko tik tada, kai turėjau atsiskaityti Agnei, ar padariau tai, ką prižadėjau.  Agnė nėra ta tradicinė koučerė. Sakyčiau ji yra intuityvi koučerė, kuri mato ir jaučia dalykus, kurie neužrašyti, todėl su ja galiu ir pakvėpuoti giliai, ir pailsėti, ir galų gale susidėlioti paprastus buitinius tikslus, kuriuos įgyvendinu todėl, kad jaučiuosi atsakinga būtent jai. Agnę man rekomendavo viena veikli,  bet kartu ir dvasingumui ne paskutinę vietą teikianti moteris. Su Agne bendraujame kaip bičiulės, ir ją tikrai rekomenduoju, jei stovite gyvenimo kryžkelėje, jei ieškote savęs verto darbo, jei noříte galų gale kaip aš, gyventi efektyviau ir turėti tvarkingas lentynas, ne tik knygų, bet ir gyvenimo.“

Beata Nicholson aztraining

Beata Nicholson


Agnė – intuityvus ir objektyvus koučeris. Būsena iki koučingo sesijų ir po jų pasikeitė kardinaliai. Atėjęs su visišku chaosu galvoje, po kelių susitikimų įgijau atramą, centrinę ašį, aplink kurią galėjau toliau planuoti savo gyvenimą. Pokalbių metu šalia Agnės jaučiausi laisvai, nevaržomai ir apdovanotas dėmesiu. Agnė man padėjo padaryti atradimus, nuvedusius mane toliau koučingo keliu, kai nusprendžiau tapti ir vėliau tapau koučeriu. Todėl dabar, jau kaip kolega, noriu pažymėti aukštą Agnės kompetenciją, orientaciją į pagalbą žmogui ir begalinę kantrybę būnant kartu su žmogumi jo nesvarumo būsenoje. Ačiū dar kartą.

artiomas-sabajevas

Sertifikuotas koučingo specialistas

Artiomas Šabajevas

„Pastaruoju metu man artimi žmonės nuolat girdi įvairius pasakojimus apie Agnę, jos seminarus, kvėpavimo sesijas, konsultacijas. Prieš keletą mėnesių buvo be galo sunkus man momentas, kai vienu metu netekau labai labai daug… bet tuo metu sutikau Agnę :) Drąsiai galiu sakyti, jog savo Angelą sargą. Jau po pirmojo susitikimo su ja jaučiausi daug labiau pasitikinti savimi, žinodama, kad yra ta vieta, ta komanda, tas žmogus, kuriems esu reikalinga tokia kokia esu, su visais savo privalumais ir netgi trūkumais. Agnė manyje sugebėjo įžvelgti tai, ko pati neįvertinau, nepastebėjau ar nedrįsau pripažinti  kaip savo stipriųjų savybių galinčių įtakoti mano ateitį. Nors vis dar esu „gyjimo procese”, nors „reikalai” nepajudėjo, bet mano aplinka jau mato mane švytinčią ir gerokai ramesnę. Dabar jau  ir pati žinau, kad esu verta paties geriausio ir to siekiu:) Man labai svarbu, kad Agnės palaikymas nenutrūkstantis, kad ji visuomet suranda laiko išklausyti ir priversti apmąstyti bei veikti. Ji sugeba būti visokia – įžvalgi, išmintinga, mylinti, dvasinga, užjaučianti, trapi, atvira, paslaptinga, pašėlusi ir be užuolankų pasakanti nemalonią tiesą į akis.  Be galo žaviuosi jos sugebėjimu mylėti visus žmones, surasti kiekvienam laiko ir individualų būdą pagelbėti. Jau dabar išmokau iš jos kelias svarbias tiesas –  pirma, kad svarbiausia būti pačiam savimi, o antra, kad kasdien kiekvienas iš mūsų patiriame įvairių malonių akimirkų, pastebėkime jas  ir išmokime džiaugtis. Agnė daro Stebuklus, linkiu kiekvienam, kuriam to reikia juos pajusti!“

rasa-makavickiene

Rasa Makavickienė


Kaip toje pasakoje…. ir štai vieną dieną suvokiau, kad daugiau nebegaliu ir nebenoriu gyventi taip, kaip gyvenau iki šiol. Ir staiga įvyko stebuklas – man pasirodė mano išgelbėtoja Fėja su burtų lazdele. Kadangi, esu jau vėtyta ir mėtyta, nedelsdama kreipiausi į Fėją su prašymu „išoperuoti man smegenis“. Mano smegenų operacija, skubos tvarka, įvyko Norvegijoje, kalnų trobelėje ir ji pavyko labai labai sėkmingai :)

Na, o jeigu rimtai, tai dėka Agnės profesionalumo, man pasisekė atskirti pelus nuo grūdų. Tiek kvėpavimo sesijų metu, tiek individualių pokalbių metu pavyko nuraminti savo protą ir pajusti, kaip sparčiai keičiasi gyvenimo kokybė, kuomet leidau sau daryti tai, ko iš tiesų trokšta mano širdis. Tai labai džiugina !!! Žinau, kad gyvenime bus dar visko, tačiau dabar turiu savo slaptus įrankius ir, svarbiausia – mano gyvenimo trenerės palaikymą :)

laimute-apie-agne

Laimutė B., 56 m., Norvegija